Cześć, mam na imię Aleksandra i chciałabym, abyście mnie lepiej poznali.
Jestem fotografką z Nowego Dworu Wejherowskiego.
Mieszkam w przepięknej malowniczej okolicy, do której z chęcią Ciebie zaproszę! Od kiedy pamiętam biegałam z aparatem. Nigdy nie myślałam, że będę robić to zawodowo, ale tak zadecydował los. I dziękuję mu za to! Jestem szczęśliwą żoną, oraz mamą dwójki cudownych dzieci. Kocham zwierzęta, przyrodę i oczywiście fotografię <3 Szalona, uśmiechnięta, pełna zapału.
Linki