Cześć, mam na imię Aleksandra i chciałabym, abyście mnie lepiej poznali.


Jestem fotografką z Nowego Dworu Wejherowskiego.

Mieszkam w przepięknej malowniczej okolicy, do której z chęcią Ciebie zaproszę! Od kiedy pamiętam biegałam z aparatem. Nigdy nie myślałam, że będę robić to zawodowo, ale tak zadecydował los. I dziękuję mu za to! Jestem szczęśliwą żoną, oraz mamą dwójki cudownych dzieci. Kocham zwierzęta, przyrodę i oczywiście fotografię <3 Szalona, uśmiechnięta, pełna zapału.



Co o mnie piszą inni...

Co o mnie piszą inni...

“Ola jest człowiekiem pełnym pasji🥰
A pasja to coś co wyróżnia artystę☝️
Jest niezwykle utalentowana, profesjonalna, kreatywna, czuć że lubi prace z ludzimi 🥰
Najistotniejszą cechą Oli jest umiejętne uchwycenie kadru .
"Chwyta chwile" robi to w oryginalny, niepowtarzalny sposób 😱😍😍
Zdjęcia wykonane przez taką osobę jak Ola odzanaczją się niezwykle wysoką jakością 😍
Dziękuje za każdą sesje wykonaną przez Ciebie.
Moja mistrzyni ❤️”