Śluby

Pokochałam śluby od pierwszego kliknięcia na Weselu Eweliny i Damiana :) Pamiętam, że zostałam tam zabrana jako "drugi" fotograf. Chciałam zobaczyć czy odnajdę się w tego typu fotografii. Warto było! Bo okazuje się, że jest to najlepsza praca ever! :) Dziękuję z tego miajsca Pawłowi S. ze bakcyla. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś razem sfotografujemy jakiś ciekawy ślub.


DZIĘKUJĘ, ZA TO ŻE TU JESTEŚ