Fotografia nie jest tylko moim sposobem na życie, ale jest też ogromną pasją.

Od 9 roku życia trzymam w ręce aparat.

Pierwszy otrzymałam na Komunię Świętą - Dziękuję.

Następnie nierozłączna byłam z aparatami cyfrowymi, zdjęcia robiłam zawsze i wszędzie.

Na swoją pierwszą lustrzenkę zarobiłam w wieku 20 lat, będąc na stanowisku rachmistrza spisowego :D

To była przygoda życia! Obecnie pracuję na Canon 6d mark II, Sigma 105mm 1.4, Sigma 35mm 1.4.

Za to, że jestem TU gdzie jestem, gdzie zawsze chciałam być, dziękuję mojemu kochanemu mężowi, oraz przyjaciołom Iwonie, Krzyśkowi i Ani.